UDÁLOSTI

Vážení kolegové,

i na rok 2021 jsme pro Vás i Vaše blízké připravili Tradiční myslivecký ples. Současně s touto informací bychom Vám rádi představili nabídku našeho partnera. Hotel Olšanka, ve kterém se ples koná, poskytuje návštěvníkům na základě předložené vstupenky možnost ubytování na víkend od 22.1. do 24.1. 2021 se slevou / info@hotelolsanka.cz.
Cena za dvoulůžkový pokoj a noc je dohodnuta na 1 100 Kč, neváhejte, počet pokojů je omezen (na 20) / rezervace@hotelolsanka.cz.
Další možností mimo procházky nádhernou zimní Prahou, je i využití široké nabídky služeb hotelového Sportovního centra. Věříme, že využijete námi zajištěných slev, a že svojí účastí na plese podpoříte jednu z mnoha našich mysliveckých aktivit. Plakát a bližší informace naleznete níže. Těšíme se, že v uniformách posílíte naše řady. Tímto Vás i Vaše přátele srdečně zveme. Myslivosti zdar!

OMS Praha 3

Obvodní myslivecký spolek je pobočný spolek Českomoravské myslivecké jednoty, z.s., která je největší mysliveckou organizací v ČR. OMS existuje s doloženou historií již od roku 1927.

KONTAKT

+420 606 765 715
omspraha3@seznam.cz